Skip to content

Materac ochronny na ścianę

Materac ochronny na ścianę 100x100x5 

–  wykonany z pianki poliuretanowej T2865 pokryty łatwą do utrzymania w czystości eko skórą

– zabezpiecza uzytkowników pomieszczenia przed urazami

–  materace wykonujemy pod potrzeby klientów

– powierzchnie ściany zabezpieczamy modułami materacy przymocowanymi rzepami

 

   cena modułu   100cm.x100 cm.x5 cm.      136,50 zł.


kolorystyka | do ustalenia

materace do ćwiczeń akrobatycznych A01
S04
materace do ćwiczeń akrobatycznych B01
S05
materace do ćwiczeń akrobatycznych C01
S07
materace do ćwiczeń akrobatycznych D01
S15
materace do ćwiczeń akrobatycznych E01
S17
materace do ćwiczeń akrobatycznych F02
S25
materace do ćwiczeń akrobatycznych G01
S26
materace do ćwiczeń akrobatycznych H01
S27
materace do ćwiczeń akrobatycznych I02
S30

 

 

 

materace do ćwiczeń akrobatycznych 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materac do ćwiczeń akrobatycznych

Prezentowany materac do ćwiczeń akrobatycznych, wykonany jest z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, która dla większej wygody i komfortu użytkowania, została dodatkowo pokryta eko skórą.

Materac do ćwiczeń wykonany jest z bezpiecznego i miękkiego materiału, dlatego nadaje się idealnie jako materac do ćwiczeń akrobatycznych, jako solidne podłoże i podparcie. Wysoka jakość panki poliuretanowej, zastosowanej jako wypełnienie, sprawia, że jest ona odporna na odkształcenia i wytrzyma nawet największe obciążenia podczas wykonywanych ćwiczeń. Dodatkowo szeroka gama kolorystyczna oferowanych materacy, umożliwia wybór takiego, który będzie pasował i wkomponowywał się idealnie do wnętrza.

Obecnie sale gimnastyczne w szkołach, gdzie prowadzone są zajęcia sportowe z zakresu akrobatyki, muszą posiadać w swoim wyposażeniu materace do ćwiczeń akrobatycznych, które pełnią bardzo ważną funkcję amortyzującą i ochronną podczas ćwiczeń gimnastycznych, skoków przez kozła czy też wykonywania przewrotów. Taki materac sprawdzi się także bardzo dobrze w domu, przykładowo, jeżeli mamy zalecenie od lekarza, aby wykonywać ćwiczenia rehabilitacyjne, będzie stanowił solidne i wygodne podparcie, podczas ich wykonywania. Materac to także nieodłączne wyposażenie wszelkich kubów fitness oraz publicznych ośrodków rehabilitacyjnych.

Materac należy dobrać prawidłowo do wzrostu osoby, która będzie na nim ćwiczyć. Najlepiej wybrać taki, który będzie nieco dłuższy od ćwiczącej na nim osoby, aby swobodnie mogła na nim wykonywać wszystkie ćwiczenia, także te w pozycji leżącej. Prawidłowo dobrany materac do rodzaju aktywności na nim wykonywanej, stanowi ochronę i dba o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, czy to rehabilitacyjnych, czy też sportowych. Bezpieczeństwo jest przecież najważniejsze, więc warto zadbać o nie jak najlepiej. Wykonywanie ćwiczeń na twardym podłożu, bez użycia materaca, może być bardzo kontuzjogenne, a wręcz niebezpieczne dla naszego zdrowia. Komfort ćwiczeń także jest o wiele większy, kiedy ćwiczymy na materacu, a nie na twardej podłodze lub zwykłej karimacie.