Zachęcamy Państwa do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się kształtki rehabilitacyjne. Wykonane zostały przez naszą firmę z najwyższej jakości materiału PCV, który charakteryzuje się trwałością, miękkością, lekkością, w dodatku nie podrażnia skóry, zatem jest bezpieczny dla zdrowia. Proponowany przez nas produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości – bardzo prosto i szybko można poddać go dezynfekcji. Posiada odpowiednie certyfikaty i został właściwie przetestowany przez specjalistów pod kątem zdrowotnym. Dzięki temu będą mogli czuć się Państwo naprawdę bezpiecznie. Z naszych kształtek rehabilitacyjnych korzystają nie tylko fizjoterapeuci, czy specjaliści w gabinetach rehabilitacyjnych np. podczas gimnastyki korekcyjnej, ale w także placówkach oświatowych, tj. przedszkola, szkoły czy obiekty sportowe.

Proponowane przez nas produkty doskonale sprawdzą się też w warunkach domowych podczas wykonywania różnych ćwiczeń. Bez problemu wykonamy je również na Państwa indywidualne zamówienie. Mogą zatem Państwo zauważyć, iż wyroby te są uniwersalne, o różnych rozmiarach, niezależnie od miejsca oraz czasu. W naszej ofercie można znaleźć między innymi takie produkty, jak: półwałki i wałki rehabilitacyjne, belki, rampy, bazy, półkola czy schody. Jako producent możemy zapewnić, że wszystkie produkty wykonujemy z wysokiej jakości pianki poliuretanowej i powlekamy ekoskórą (materiałem skóropodobnym) dla większego komfortu użytkowania.

Charakterystyka naszych kształtek rehabilitacyjnych

Kształtki rehabilitacyjne stanową doskonałą podporę dla ciała, dzięki czemu ćwiczenia wykonywane są w sposób bezpieczny. Każdy produkt dostępny w naszym asortymencie ma inne zastosowanie, np. półwałki rehabilitacyjne są świetną podporą dla głowy lub kolan podczas masażu, natomiast kliny rehabilitacyjne sprawdzą się w celu podwyższenia nóg czy pleców. Ich średnica wynosi 12, 15, 30 czy też 40 cm, dzięki czemu można wybrać taką kształtkę, która będzie najlepsza do pracy z daną grupą pacjentów. Do indywidualnego wyboru klientów pozostawiamy również stopień twardości kształtek.

Nasze propozycje posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. Łatwość utrzymania ich w czystości oraz prosta dezynfekcja decydują o tym, że produkty ze sklepu erehabilitant.pl stanowią wyposażenie wielu gabinetów rehabilitacyjnych oraz placówek oświatowych w całej Polsce. Warto też dodać, że wspomniane produkty pokryto ekoskórą.

Kształtki rehabilitacyjne dla dzieci

Oferowane w naszym sklepie internetowym kształtki rehabilitacyjne doskonale sprawdzają się podczas pracy z młodszymi pacjentami – miękkie wypełnienie oraz bogata kolorystyka sprawią, że dzieci bez problemu poddadzą się rehabilitacji lub ćwiczeniom korekcyjnym. Dodatkowo kształtki do fizjoterapii stanowią doskonałą formę zabawy, wspomagają rozwój wyobraźni oraz koordynacji ruchowej. Warto również podkreślić, że dzięki zastosowaniu materiału PCV najwyższej jakości mają Państwo pewność, że kształtki będą w 100% bezpieczne dla wrażliwej, delikatnej skóry dzieci.

Produkowane przez naszą firmę rehabilitacyjne kształtki proponujemy Klientom w naprawdę atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy, że nie znajdą Państwo na rynku produktów wysokiej jakości, które będą tak przystępne cenowo, jak te, umieszczone w naszej ofercie. Zapewniamy najlepszej klasy wyroby dostępne na wyciągnięcie ręki – wystarczy w wygodny sposób złożyć zamówienie. Jeżeli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu – udostępnimy katalog, materiały firmowe oraz cennik. Jesteśmy otwarci na dialog i mamy nadzieję na pozytywną współpracę, która zaowocuje obopólnymi korzyściami.

Kształtki rehabilitacyjne – zastosowanie

Poszczególne kształtki rehabilitacyjne mogą być wykorzystywane w różnorodny sposób w czasie ćwiczeń zarówno dorosłych, jak i dzieci. Kostki rehabilitacyjne doskonale nadają się między innymi do wykonywania ćwiczeń podczas zajęć z gimnastyki korekcyjnej. Co więcej, tego typu kształtki rehabilitacyjne mogą posłużyć również jako podparcie kolan, ramion, barków czy stóp. Różnorodne kształty, rozmiary pozwalają dobrać kształtki rehabilitacyjne zarówno do wieku pacjenta, jak i rodzaju terapii. Wałki i belki rehabilitacyjne mogą mieć wiele zastosowań. Sprawdza się między innymi do:

  • ćwiczeń kręgosłupa,
  • masażu kolan,
  • refleksoterapii stóp.

Mogą też wspomagać utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Kolejny rodzaj, jakim są kliny rehabilitacyjne, wykorzystywane są przede wszystkim w czasie masażu. Przydają się do podwyższenia nóg czy pleców, a także rozluźnienia napięcia mięśni, więzadeł, ścięgien. Kształtki rehabilitacyjne – schody znajdują zastosowanie przede wszystkim w rehabilitacji, ćwiczeniach ruchowych. Mogą też służyć do zabaw i być wykorzystywane w czasie ćwiczeń z najmłodszymi. Baza, kolejna z dostępnych kształtek rehabilitacyjnych, może służyć jako element wspierający rozwój motoryki dużej u dzieci, jednak można też wykorzystać ją jako część większej konstrukcji przestrzennej. Kształtki są więc idealnym wyborem, jeśli chodzi o wszechstronny rozwój najmłodszych, a także pomoc osobom w dojrzałym wieku.