W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście zestawów klocków piankowych dla dzieci. W dzisiejszych czasach bardzo często spotykamy się z niepełnosprawnością dzieci zarówno tą czysto fizyczną, jak i umysłową. Pomoc najmłodszym jest to nie lada wyzwanie tak dla rodziców, jak i dla specjalistów, którzy się nimi zajmują. Rehabilitacja powinna być kompleksowa i sprawiać, żeby dziecko powracało w możliwie jak największym stopniu do osiągnięcia sprawności, co czasem oznacza całkowity powrót do normalności.

Jedną z terapii stosowanych w ośrodkach rehabilitacyjnych są zestawy piankowe dla dzieci. To zazwyczaj przeróżne klocki piankowe, także te XXL, które można układać ze sobą w większe konstrukcje. Oczywiście nie tylko służą one takim ośrodkom. Bardzo często wykorzystywane są również w przedszkolach jako forma nauki i zabawy. Klocki piankowe konstrukcyjne to świetne i nowoczesne rozwiązanie, które bywa niesamowicie pomocne w wychowaniu dziecka czy jak w przypadku dzieci niepełnosprawnych – w celu ich rehabilitacji. Ponadto ze względu na to, z jakich materiałów piankowe klocki są wykonane, okazują się bezpieczne dla naszych pociech. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych zestawów piankowych dla dzieci.

Różnorodna oferta klocków piankowych

Nasz sklep wyróżnia szeroki wybór klocków piankowych, które sprawdzają się zarówno podczas rehabilitacji, jak i zabawy maluchów. Oferujemy między innymi domowe zestawy do rehabilitacji, które nie zajmują wiele miejsca, a mogą przynieść znaczne efekty. Dostępne są także zestawy materacyków rehabilitacyjnych ze stelażem oraz różnego rodzaju klocki piankowe XXL.

Rehabilitację dzieci warto połączyć z zabawą, dlatego naszym Klientom proponujemy także klocki piankowe konstrukcyjne, np. cyferki, kostki z kropkami, pociągi i wiele innych. Gwarantujemy, że ciekawe kolory i wzory przyciągną uwagę dziecka, a same ćwiczenia rehabilitacyjne okażą się przyjemne.

Komponując nasz asortyment, chcieliśmy spełnić oczekiwania jak najszerszego grona Klientów, dlatego nasza oferta klocków piankowych jest tak różnorodna. Wierzymy, że w naszym sklepie znajdą Państwo produkty spełniające wszelkie wymagania.

Klocki piankowe konstrukcyjne wysokiej jakości

Wiemy, że w kwestii asortymentu do rehabilitacji liczy się przede wszystkim jego funkcjonalność, jakość i bezpieczeństwo, dlatego chcielibyśmy wspomnieć o zaletach naszych klocków piankowych XXL i nie tylko. Przede wszystkim nasze klocki piankowe rehabilitacyjne dają wiele możliwości i można je wykorzystać do różnych ćwiczeń. Dzięki temu stanowią one wyposażenie wielu ośrodków rehabilitacyjnych i innych placówek. Dodatkowo wszystkie klocki piankowe konstrukcyjne obite są ekoskórą, która spełnia wszelkie normy jakości oraz bezpieczeństwa. Daje to Państwu pewność, że dane elementy mogą być wykorzystywane do pracy z dziećmi, bez obaw o podrażnienia. Dodatkowo należy nadmienić, że ekoskóra jest wyjątkowo trwała i odporna na uszkodzenia, a także łatwa w dezynfekcji. Z tego względu piankowe klocki mogą być wykorzystywane przez wiele lat w ośrodkach i przedszkolach.

Klocki piankowe o szerokim zastosowaniu

Klocki piankowe, także te konstrukcyjne i XXL, mają wiele zastosowań. Przede wszystkim jest to rehabilitacja, jednak możemy je znaleźć nie tylko w ośrodkach, ale też żłobkach, przedszkolach i pokojach dziecięcych. Klocki piankowe rehabilitacyjne to doskonały sposób na wsparcie rozwoju dziecka oraz dostarczenie mu bodźców do ruchu i zabawy. Zestawy piankowe dają możliwość tworzenia konstrukcji, wspinania się na klocki i zabawy z rówieśnikami. Zapewniamy, że trwałość oraz wysoka jakość wykonania pozwolą na ich wieloletnie użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem m.in. klocków piankowych i dokonania zamówienia na wybrane produkty!

Klocki piankowe – podstawowe cechy

Tym, co wyróżnia klocki piankowe w rozmiarze XXL, jest przede wszystkim:

  • lekka i miękka forma,
  • wytrzymałość,
  • komfort w dotyku,
  • łatwość czyszczenia.

Nasze klocki ponadto wyróżnia to, że wykonane są z materiałów w pełni bezpiecznych dla najmłodszych. Produkty takie charakteryzują się też możliwością wielorakich zastosowań – można dzięki nim łączyć zabawę z nauką i ćwiczeniami korekcyjnymi czy rozwijającymi motorykę dużą.

Konstrukcyjne klocki piankowe – radość dla najmłodszych

Kilka czy kilkanaście elementów, z jakich zbudowane są konstrukcyjne klocki piankowe, mogą dać wiele możliwości niczym nieograniczonej zabawy i rozwoju wyobraźni. Mogą posłużyć między innymi do budowania torów przeszkód, różnych form przestrzennych, a także konstrukcji, które wymyślą same dzieci. Takie klocki piankowe XXL posłużą też do skakania, siedzenia, czy wspinania się. Intensywne kolory zachęcają do zabawy i przyciągają uwagę. Różnorodność rozmiarów i zestawów pozwala dobrać taki, które będzie najlepiej pasował do danej sali i grupy dzieci. Klocki służą nie tylko do zabawy czy wykonywania różnych ćwiczeń, w tym rehabilitacyjnych. Spełniają też funkcję praktyczną. Mogą posłużyć jako siedzisko czy miejsce do odpoczynku dla najmłodszych. W ten sposób produkty tego typu są niezastąpione w takich miejscach jak przedszkola, żłobki czy innego rodzaju placówki. To niezawodne narzędzie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach.