Pufy relaksacyjne używane są zazwyczaj jako praktyczny i komfortowy mebel do siedzenia w domu, miejscach towarzyskich spotkań czy gabinetach rehabilitacyjnych. Pojawiają się również często w przedszkolach, klubach malucha oraz w różnych placówkach specjalizujących się w terapii sensorycznej. Różne kształty i kolory puf, wykonanych z różnego rodzaju materiałów, pozwalają wybrać mebel najlepiej pasujący do stylu wnętrza.

Pufy relaksacyjne – z czego są zrobione?

Pufy relaksacyjne dostępne na naszej stronie pokryte są posiadającą atest higieniczny ekoskórą, która jest łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu mebel ten jest idealny dla dzieci. Pufy, które zachowują określony kształt: kostki lub walca, wykonane zostały z atestowanej pianki poliuretanowej. Z kolei pufy w kształcie worka, który dopasowuje się do kształtu ciała osoby siedzącej, wypełnione zostały granulatem styropianowym. Pufy z tego typu wypełnieniem są bardzo lekkie.

W jakich kolorach dostępne są pufy relaksacyjne?

Niebieski, czerwony, zielony, różowy, fioletowy, szary – to tylko niektóre kolory puf dostępnych w naszym sklepie do wyboru klienta. Ponadto oprócz jednokolorowego mebla wybrać można również pufy relaksacyjne przypominające wyglądem czarno-białą piłkę do gry w nogę, brązową piłkę do rugby lub kolorowego stworka z bajki, który posiada rączki, nóżki, uszy i wąsy.

Wymiary puf relaksacyjnych

Pufy relaksacyjne mogą mieć różne wymiary, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupów. W naszym sklepie dostępne są pufy zarówno mniejsze w kształcie walca o średnicy 40 cm lub kostki o boku 50 cm, jak i duże pufy o średnicy 110 cm.

Dlaczego warto korzystać z puf relaksacyjnych?

Wysokiej jakości pufy relaksacyjne dostępne w naszym sklepie doskonale wyglądają jako mebel w domu i w ogrodzie. Kolorowe pufy mogą dopełnić aranżację zarówno salonu, jak i pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju miejscach, w których przebywają dzieci: w poczekalniach w gabinetach lekarskich czy gabinetach rehabilitacyjnych. Specjalnie skonstruowane pufy sensoryczne, wyglądające jak dziwne bajkowe stwory, mogą być również wykorzystane w terapii sensorycznej dzieci oraz jako świetne miejsce do zabawy. Pokryte ekoskórą pozwalają na łatwe utrzymanie czystości, z kolei ich lekkość ułatwia ich przenoszenie w różne miejsca. Z tego też powodu jest to bardzo praktyczny mebel, który pozwala na pełen relaks w ulubionej pozycji i cudowne odprężenie. Zachęcamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu.